MERSİN MESKİ BORÇ SORGULAMA

MESKİ BORÇ SORGULAMA

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi nin web sitesi üzerinden aboneler online borç sorgulama yapabiliyor. En güncel borç bilgilerine ulaşılabildiği bu sorgulama işleminde herhangi bir üyeliğe gerek bulunmuyor.

Yüksek abone sayısına sahip olan Meski web sitesinde online hizmetlerine daha fazla ağırlık veriyor. Sitede yer alan online hizmetlerden birisi olan borç sorgulama işlemi üzerinden Meski aboneleri Meski borç sorgulama işlemlerini üyeliksiz olarak, günün her saatinde yapabiliyor.

Meski borç sorgulama işlemi için su abone numarası yeterli oluyor. Güvenlik resmi doğrulaması ile kolay bir şekilde borç sorgulama işlemi tamamlanarak, güncel borç ve fatura bilgilerine ulaşılabiliyor. Bu sorgulama sonucunda eğer ödenmemiş fatura ya da faturalar bulunuyorsa, kredi kartı ile ödemesi de komisyonsuz olarak yapılabiliyor.

MESKİ FATURASORGULAMA VE ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ

 

Borç Sorgulama

Borcunuz mu var? Olmayan yok ki!. Sitemiz BorçSorgulama.com sayesinde SSK, SGK, Bağkur Prim Borçları, Elektrik Su Cep Telefonu Doğalgaz gibi günlük ihtiyacımız olarak kullandığımız hizmetveren firmalara borç sorgulama ve fatura ödeme sayfalarına ulaşabilir, bu sayfalarda işlem yapabilmek için gerekli ipuçlarına ulaşabilirsiniz.